Chutné krabičky - funkční krabičková dieta

OBALOVÝ MATERIÁL - KRABIČKY

Chutné krabičky používají obalový materiál od světoznámé značky Tupperware.

Tupperware je již od počátku své existence synonymem kvality. V každém stupni celého procesu se setkáte s kvalitou – při navrhování výrobků, jejich výrobě, balení i prodeji. Pouze ty výrobky, které dosahují standardů nejvyšší kvality během tohoto procesu, jsou označeny logem Tupperware a určeny k prodeji.

Výroba, výrobek i poskytované služby musí v každém ohledu splňovat přísné požadavky na kvalitu. To je také důvod, proč se značka Tupperware těší oblibě svých zákazníků v mnoha zemích světa již od roku 1944.

 

Všechny výrobky jsou zhotoveny ze speciálních materiálů, které jsou určeny pro styk s potravinami, nejsou zdraví škodlivé a nemají vlastní pachy, které by se přenášely na potraviny.

A co zaručuje jedinečnost výrobků Tupperware?Hitparáda Tupperware
· Moderní design
· Světoznámá značka
· Nejvyšší kvalita

Sada Hitparáda se skládá ze tří stejně velkých transparentních misek a tří odpovídajících víček s bezpečnostním uzávěrem Tupperware, který obsah vzduchotěsně a vodotěsně uzavře. Transparentní materiál, ze kterého jsou misky vyrobeny, umožňuje na první pohled rozpoznat obsah misek, aniž by bylo nutné je vyjmout z lednice nebo dokonce otvírat. Jestliže misky nejsou právě používány, lze je jednoduše uložit naskládáním do sebe. Takto složené nezaberou mnoho místa.